Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Plac im. 66 Pułku Kaszubskiego
Gdynia Wielki Kack, sobota, 19 października 2019

Rada Miasta Gdyni, Gdyński Oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego oraz Kaszubskie Forum Kultury serdecznie zapraszają na uroczystość nadania nazwy Placu im. 66 Pułku Kaszubskiego, która odbędzie się w sobotę, 19 października.

Program uroczystości:

- godz. 10.00 - uroczyste odsłonięcie tablicy Placu im. 66 Pułku Kaszubskiego (okolice wejścia głównego do Szkoły Podstawowej nr 20 w Gdyni-Wielkim Kacku przy ul. Starodworcowej 20.

- godz. 10.45 - koncert chórów pod batutą Piotra Klemenskiego w kościele pw. Św. Wawrzyńca w Gdyni-Wielkim Kacku przy ul. Źródło Marii 18. Wystąpią: Gdyński Chór Kameralny, Chór Mieszany "Dzwon Kaszubski", Chór Kameralny z Redy.

W październiku 2019 roku mija 100. rocznica utworzenia 66 Kaszubskiego Pułku Piechoty im. Marszałka Józefa Piłsudskiego.

NAJNOWSZE ARTYKUŁY
© Copyright 2005 - 2020 Portal Regionalny kaszubi.pl
Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.