Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Nie znaleziono zdjecia
Zrzeszenia Kaszubsko – Pomorskie oddział Sulęczyno zaprasza na spotkanie pt. „JAN TREPCZYK poeta, pisarz, nauczyciel”
Nie znaleziono zdjecia
W niedziele 29 września 2019 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Sulęczynie odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze sulęczyńskiego Oddziału Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego. Zebranie rozpoczęło się od wprowadzenia sztandaru i odśpiewaniu hymnu kaszubskiego.
Nie znaleziono zdjecia
W sobotę 10 sierpnia 2019 roku w Kościele pw. Św. Trójcy w Sulęczynie odbyła się Msza Święta z liturgią kaszubską w intencji Zrzeszenia Kaszubsko – Pomorskiego oddział Sulęczyno.
Nie znaleziono zdjecia
Zarząd Zrzeszenia Kaszubsko – Pomorskiego Oddział Sulęczyno zaprasza na MSZĘ ŚWIĘTĄ Z LITURGIA KASZUBSKĄ, która odbędzie się dnia 10 sierpnia 2019 roku (sobota) o godz. 18:00 w Kościele Świętej Trójcy w Sulęczynie.
Nie znaleziono zdjecia
Drodżi nôleżnicë i lubòtnicë najégò partu Kaszëbskò – Pòmòrsczégò Zrzeszeniô w Sëlëczënie. Z leżnoscë Jastrowëch Swiãtów pragnã Wama wszëtczim złożëc nôlepszé żëczbe. Wiele żëczlëwòscë i wzajemnégò pòszanowaniô, zdrowia, szczescô ë zjisceniô wszëtczich célów
Nie znaleziono zdjecia
W piątek – 12 kwietnia 2019 roku – już po raz kolejny z inicjatywy Zrzeszenia Kaszubsko – Pomorskiego oddział Sulęczyno odbyła się Droga Krzyżowa ulicami Sulęczyna z elementami kaszubskimi.
Nie znaleziono zdjecia
Zarząd Zrzeszenia Kaszubsko Pomorskiego Oddział Sulęczyno oraz Parafia pw. Św. Trójcy w Sulęczynie zapraszają na DROGĘ KRZYŻOWĄ ulicami Sulęczyna z elementami kaszubskimi
Nie znaleziono zdjecia
Zarząd Zrzeszenia Kaszubsko – Pomorskiego Oddział Sulęczyno zaprasza na doroczną ZABAWĘ KARNAWAŁOWĄ
Strona 1 z 14

ZRZESZENIE KASZUBSKO - POMORSKIE 
O/SULĘCZYNO

siedziba:
ul. Zielona Droga 1,
83-320 Sulęczyno

Prezes :
GRUCHAŁA Jan 

Kontakt:
tel. 692 - 642 - 185

e-mail:
zkpsuleczyno@wp.pl

Dyżur Prezesa :
CZWARTKI: 15:00 - 16:00


 

© Copyright 2019 Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział Sulęczyno
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.