Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Nie znaleziono zdjecia
Kaszubskie Forum Kultury oraz Gdyński Oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego zapraszają na prelekcję Romana Drzeżdżona o kaszubskich zwyczajach bożonarodzeniowych oraz otwarcie wystawy Kuchnia kaszubska ze zbiorów gdyńskiego kolekcjonera Jerzego Zająca.
Nie znaleziono zdjecia
10 grudnia 2017r. w Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego w Brusach odbędzie się spotkanie wigilijno-opłatkowe Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego.
Nie znaleziono zdjecia
Ze smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci śp. Pawła Ślezińskiego - wieloletniego Członka gdyńskiego oddziału Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego, prezesa naszego oddziału w latach 1993-1998, prezesa Chóru Męskiego "Dzwon Kaszubski", pracownika Stoczni "Gdynia".
Nie znaleziono zdjecia
Zarząd Gdyńskiego Oddziału Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego zaprasza na walne zebranie sprawozdawcze, które odbędzie się 24 listopada (piątek) o godz. 17.45 (drugi termin o godz. 18.00) w Szkole Podstawowej nr 43 Gdyni przy ul. Porębskiego 21 (Gdynia – Pogórze).
Nie znaleziono zdjecia
Zachęcamy do odsłuchania audycji red. Magdaleny Świerczyńskiej-Dolot w Radio Gdańsk "Pomorska niepodległość" związanej z Antonim Abrahamem. O jego postaci mówią m.in. dr Tomasz Rembalski, prezes ZKP Andrzej Busler i dyrektor Szkoły Podstawowej nr 6 im. Antoniego Abrahama Ewa Andrzejewska.
Nie znaleziono zdjecia
Kaszubskie Forum Kultury oraz Gdyński Oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego zapraszają na wieczór poetycki z Darią Węsierską oraz promocję tomiku „Sonety kaszubskie”.
Nie znaleziono zdjecia
Mimo fatalnej, zimnej i deszczowej pogody 11 listopada 2017 r. ulicami Gdyni przeszła barwna Gdyńska Parada Niepodległości. Jak zwykle od lat, widoczna była grupa gdyńskich Kaszubów, członków i sympatyków gdyńskiego oddziału Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego oraz Zespołu Pieśni i Tańca „Gdynia”.
Nie znaleziono zdjecia
9 listopada br. w Bibliotece Głównej Akademii Marynarki Wojennej odbył się Dzień Kultury Polskiej przybliżający Kaszuby i szerzej Pomorze. Zaproszenie było skierowane w dużym stopniu do studentów z innych krajów, studiujących w AMW.
Strona 1 z 60

Zachęcamy do wsparcia działalności naszego Oddziału. Jesteśmy organizacją pożytku publicznego. Będziemy wdzięczni za przekazanie 1%

KRS 0000018943

 

ZKP Oddział Gdynia

KPZ Part Gdiniô

 

ul. Słowackiego 44/7

81-392 Gdynia

Numer konta:

82 1020 1853 0000 9902 0067 4812

Biuro:

wtorki 16.00-17.00

 

Partnerzy:

                                                                                              

 

 

                    

      

 

 

 

© Copyright 2017 Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział Gdynia
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.