Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Japońska telewizja na Kaszubach
poniedziałek, 4 września 2017

Podczas realizacji kolejnej wizyty studyjnej organizowanej przez Pomorską Regionalną Organizację Turystyczną do Kościerzyny przybyła ekipa japońskiej telewizji. Celem wizyty było zebranie materiału nagraniowego do programu podróżniczego dedykowanego do nastoletnich odbiorców.

W koncepcję programu wspaniale wpisała się Galeria i Pracownia Kaszubska FARWA w Kościerzynie, gdzie telewizja spędziła zdecydowanie najwięcej czasu. Jak dowiedzieliśmy się od naszego polsko-japońskiego tłumacza, nastolatki z ,,kraju kwitnącej wiśni'' uwielbiają kolorowe, wzorzyste tkaniny, a trampki z kaszubskim wzorem zachwyciły nawet operatorów.

Następnie operatorzy udali się Starego Browaru Kościerzyna, aby zasmakować wspaniałych regionalnych potraw kuchni kaszubskiej.

Partnerem akcji była Lokalna Organizacja Turystyczna "Serce Kaszub''.

Sura

Źródło: http://koscierzyna.naszemiasto.pl/artykul/japonska-telewizja-na-kaszubach,4231754,art,t,id,tm.html

NAJNOWSZE ARTYKUŁY
© Copyright 2005 - 2018 Portal Regionalny kaszubi.pl
Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.