Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Méster Bëlnégò Czëtaniô
środa, 7 października 2020

Tczëwôrtny szkólny i lubòtnicë kaszëbsczégò jãzëka,

zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu „Méster Bëlnégò Czëtaniô”. W tym roku, ze względu na pandemię, będzie on przebiegał inaczej niż zwykle. Nie zostaną przeprowadzone etapy szkolne, gminne i powiatowe.

Wszystkich uczestników prosimy o przesłanie plików video z nagraną prezentacją konkursową. Listę lektur (przygotowaną przez przewodniczącą Rady Języka Kaszubskiego Danutę Pioch) obowiązujących w poszczególnych kategoriach wiekowych znajdziecie Państwo w Regulaminie  dołączonym do tej wiadomości (w załącznikach są również karty zgłoszeniowe oraz klauzula informacyjna - podpisane i zeskanowane trzeba je przesłać wraz z nagraniem).

Spośród wszystkich dostarczonych nagrań Komisja Konkursowa wyłoni finalistów, którzy będą rywalizować – już „na żywo” – w siedzibie Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej w Wejherowie. O terminie finału poinformujemy później, gdyż będzie to zależne od sytuacji związanej z koronawirusem.

Wszelkie pytania w sprawie konkursu „Méster Bëlnégò Czëtaniô” prosimy kierować do Darka Majkowskiego (nr tel. 609 763 757, adres mailowy: dlpm@muzeum.wejherowo.pl).

Pliki do pobrania

 

NAJNOWSZE ARTYKUŁY
© Copyright 2005 - 2020 Portal Regionalny kaszubi.pl
Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.