Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
konferencja "Tradycja dla rozwoju"
środa, 30 września 2020
Nie znaleziono zdjecia
Marzec 2018 r. - Dzień Kaszubski w Gdańsku, połączony z obchodami 780-lecia pierwszej pisemnej wzmianki o Kaszubach Grzegorz Mehring/www.gdansk.pl

Nadbałtyckie Centrum Kultury. Konferencja “Tradycja dla rozwoju” - transmisja we wtorek i środę

Czy tradycja regionalna jest obciążeniem dla przemian, jakie niesie nowoczesność, czy wręcz przeciwnie - może z nowoczesnością wchodzić w dialog, tworząc nową jakość? To jedno z podstawowych pytań, na które spróbują odpowiedzieć naukowcy zaangażowani w realizację projektu badawczego, którego zwieńczeniem jest konferencja “Tradycja dla rozwoju”. Można w niej uczestniczyć online, we wtorek i środę (29-30 września).
 
Link do strony:
https://www.gdansk.pl/wiadomosci/nadbaltyckie-centrum-kultury-konferencja-tradycja-dla-rozwoju-transmisja-we-wtorek-i-srode,a,179928?fbclid=IwAR3A4sK-TD5FonryzwD86A7nmQfX19_pIhm-wQqQnJQJTy3pp4FPZxd4_eg

 

NAJNOWSZE ARTYKUŁY
© Copyright 2005 - 2020 Portal Regionalny kaszubi.pl
Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.