Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Wystawa w KFK
środa, 12 sierpnia 2020

Z okazji 100. rocznicy przyłączenia Pomorza do Polski, mamy przyjemność zaprosić Państwa do obejrzenia wystawy autorstwa dr. Krzysztofa Kordy i prof. dr. hab. Cezarego Obrachta-Prondzyńskiego„Powrót Pomorza w granice Rzeczypospolitej w setną rocznicę. 1920-2020”. Składa się na nią 5 dwustronnych tablic bogatych w zdjęcia i tekst.

 

Wystawę przygotowała Fundacja Dobrej Książki w Warszawie oraz Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Josepha Conrada Korzeniowskiego w Gdańsku.

Dzięki uprzejmości Fundacji Dobrej Książki, będą ją mogli Państwo oglądać w Kaszubskim Forum Kultury w Gdyni (al. Marszałka Piłsudskiego 18) do końca października br. w godzinach pracy placówki.

 

NAJNOWSZE ARTYKUŁY
© Copyright 2005 - 2020 Portal Regionalny kaszubi.pl
Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.