Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Zakończenie roku
niedziela, 5 lipca 2020

W poniedziałek, 29 czerwca w Kaszubskim Forum Kultury miało miejsce zakończenie kolejnej edycji zajęć języka kaszubskiego dla dorosłych, która jest kontynuowana w tym miejscu od trzech lat. W ostatnich miesiącach, mimo panującej pandemii i niemożności spotykania się na żywo, kurs miał swoją kontynuację w sieci. Uroczystego rozdania dyplomów dokonali prowadzący kurs: dr Dariusz Majkowski, prezes KFK Andrzej Busler i prezes ZKP Gdynia Franciszek Gurski. Każdy z przybyłych otrzymał również mały upominek w postaci kaszubskojęzycznej książki. Od września, w Kaszubskim Forum Kultury zaplanowano kolejną edycję nauki języka kaszubskiego dla dorosłych.

Prowadzący kurs - dr Dariusz Majkowski oraz prezes KFK Andrzej Busler i prezes ZKP Gdynia Franciszek Gurski. Fot. Żaneta Janicka

W tym roku, ze względu na pandemię - dość nietypowe zakończenie kolejnej edycji nauki j. kaszubskiego dla dorosłych. Fot. Żaneta Janicka

Więcej zdjęć mozna znaleźć w fotogalerii - wejdź tutaj.

NAJNOWSZE ARTYKUŁY
© Copyright 2005 - 2020 Portal Regionalny kaszubi.pl
Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.