Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Gościna w Spytkowicach
środa, 28 sierpnia 2019

W czerwcu 2019 roku gościliśmy w Gdyni Koło Gospodyń Wiejskich z gminy Spytkowice (powiat nowotarski). Wspomniana grupa miała okazję zwiedzać z nami Gdynię oraz uczestniczyć w uroczystości wręczenia Medali Srebrna Tabakiera Abrahama. Dwa miesiące później, w dniach 16-19 sierpnia, delegacja ZKP Gdynia (Urszula i Franciszek Gurscy) wraz z grupą z gminy Szemud, gościli w Spytkowicach (powiat nowotarski). Podczas czterech dni spędzonych w pięknej, górskiej scenerii, najważniejszym punktem były Gminne Dożynki w Spytkowicach. Poza tą ważną i pięknie przygotowaną uroczystością mieliśmy okazję zwiedzenia malowniczej okolicy. Dziękujemy wszystkim Podhalanom, którzy otoczyli nas opieką i gościną podczas naszej wizyty. W szczególności, wyrazy podziękowania pragniemy złożyć wójtowi gminy Spytkowice Ryszardowi Papankowi oraz Beacie Rzeszótko – prezes KGW w Spytkowicach. Pani Beacie życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Beato – dużo zdrowia od Kaszubów z Gdyni!

Fot. Archiwum Gminy Spytkowice

NAJNOWSZE ARTYKUŁY
© Copyright 2005 - 2020 Portal Regionalny kaszubi.pl
Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.