Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Październikowa Giełda Kolekcjonerów
niedziela, 8 października 2017

W niedzielę 8 października w godz. 10.00-12.00 odbędzie się kolejna edycja Gdyńskiej Giełdy Kolekcjonerów w Kaszubskim Forum Kultury. Zapraszamy pasjonatów „przedmiotów z duszą” do siedziby KFK w Gdyni przy al. Marszałka Piłsudskiego 18.

Osoby chcące wystawić swoje przedmioty powinny przyjechać conajmniej pół godziny wcześniej, aby je odpowienio wyeksponować. Wskazane jest posiadanie na wystawiane rzeczy swojego składanego stolika. Podobnie jak na poprzednich giełdach, będzie można podziwiać przedmioty kolekcjonerskie, antyki oraz różnorodne starocie. Będzie można kupić, sprzedać lub wymienić się przedmiotami z kolekcji. Mile widziane będą osoby, które wystawią choćby kilka rzeczy. Sporo z wystawianych eskponatów jest związanych z historią Gdyni, Kaszub i szerzej Pomorza.

W pobliżu Kaszubskiego Forum Kultury znajduje się sporo bezpłatnych (w sobotę i niedzielę) miejsc parkingowych. Wystawianie i wstęp bez opłat.

NAJNOWSZE ARTYKUŁY
© Copyright 2005 - 2018 Portal Regionalny kaszubi.pl
Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.