Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Prezydenci II Rzeczypospolitej a Kaszubi i Pomorze
piątek, 9 października 2020

Wykład prof. Józefa Borzyszkowskiego rozpoczyna cykl składający się z dziesięciu wykładów pod wspólnym tytułem: "Rok 1920. Trudne pomorskie pogranicze". Na spotkanie z Profesorem - z możliwością zadawania pytań - zapraszamy 12 października 2020 r. o godzinie 17.00. Link do spotkania znajduje się na stronie wydarzenia na FB (https://fb.me/e/2TrtMqJBg)

Kolejny wykład wygłosi dr Artur Nowaczewski. Tytuł wykładu: "Frontowe losy żołnierzy 65 (starogardzkiego) i 66 (kaszubskiego) pułku piechoty a wizje literackie wojny 1920 roku w prozie dwudziestolecia międzywojennego" (literaturoznawstwo). Spotkanie z wykładowcą zaplanowano 19. 10. 2020, godz. 17.

W semestrze zimowym 2020/21 wykłady ogólnouczelniane na UG prowadzone są zdalnie. Tegoroczny cykl wykładów kaszubologicznych "Rok 1920. Trudne pomorskie pogranicze" będzie trwał od 12 października do 21 grudnia 2020 r. Każdy wykład ma dwie części: zapraszamy do wysłuchania nagrania, a potem do osobistego spotkania z wykładowcą za pomocą aplikacji Microsoft Teams w terminach podanych na stronie Wydziału Filologicznego (fil.ug.edu.pl "Aktualności"), na plakatach lub na stronie wydarzenia na FB.

NAJNOWSZE ARTYKUŁY
© Copyright 2005 - 2020 Portal Regionalny kaszubi.pl
Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.