Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
40. rocznica Porozumień Sierpniowych
piątek, 14 sierpnia 2020

Z okazji 40. rocznicy podpisania Porozumień Sierpniowych, od 14 sierpnia do 1 września w Gdańsku odbędzie się Święto Wolności i Demokracji, którego organizatorami są Europejskie Centrum Solidarności, Samorząd Województwa Pomorskiego, Miasto Gdańsk oraz Fundacja Gdańska.

W programie obchodów przewidziane jest spotkanie bohaterów Sierpnia'80 i wspólne przejście historyczną Bramą nr 2. Będzie strefa społeczna, koncerty, spotkania autorskie, warsztaty, wystawy, projekcje filmowe oraz wiele innych wydarzeń.

Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie również weźmie udział w wspólnym świętowaniu tej niezwykle ważnej dla Polski rocznicy. Zostaliśmy oficjalnym partnerem wydarzenia i znajdziecie nas w dniach 29-30 sierpnia (w godzinach 10-19) w Strefie Społecznej, która zlokalizowana będzie na terenie Europejskiego Centrum Solidarności. Strefa ma być miejscem spotkań, debaty, wymiany doświadczeń, a także prezentacji działalności organizacji pozarządowych. O szczegółach naszego programu będziemy informować już wkrótce.

Pełne informacje o obchodach znajdują się pod adresem: https://www.1980gdansk.pl

NAJNOWSZE ARTYKUŁY
© Copyright 2005 - 2020 Portal Regionalny kaszubi.pl
Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.