Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Kaszubski Leonardo da Vinci
piątek, 26 czerwca 2020

Fundacja im. Józefa i Jadwigi Chełmowskich rozpoczęła kampanię crowdfundingową, której celem jest zrealizowanie na terenie skansenu warsztatów konserwatorskich. W ich trakcie przynajmniej sześciu adeptów sztuki renowacji, pod okiem dyplomowanych  i doświadczonych konserwatorów dzieł sztuki przeprowadzi konserwację minimum 3 najbardziej zniszczonych wielkogabarytowych drewnianych rzeźb.

Warsztaty są adresowane do osób dorosłych z całej Polski, bez ograniczeń związanych z wykształceniem i bez górnej granicy wieku. Udział w warsztatach pozwoli uczestnikom na poznanie kultury, tradycji Kaszub i miejscowego języka. Przeprowadzenie warsztatów pod kierunkiem profesjonalnych konserwatorów dzieł sztuki  zapoczątkuje działalność naszej pracowni konserwatorskiej, a także będzie pierwszym z cyklicznych warsztatów dla wolontariuszy z całej Polski.

Więcej informacji znajdziecie na: https://polakpotrafi.pl/projekt/kaszubski-leonardo-da-vinci-na-ratunek-jego-dzielom

 

NAJNOWSZE ARTYKUŁY
© Copyright 2005 - 2021 Portal Regionalny kaszubi.pl
Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.